כתובת: ירושלים , אפרת , גוש עציון
טלפון: 050-2727803
פקס: 02-6744745
דוא''ל: ofer052@gmail.com
 
  המלצות לקוחותינוהמלצות לקוחותינו..סרטוני דירותסרטוני דירותמשכנתא-איך לשלם פחותמשכנתא-איך לשלם פחותהצוותהצוותצור קשרצור קשר  
Hebrew
 
English
 
Russian
 
French
 
מכירה השכרה
  
 
נכסים נבחרים
 
  למכירה בשכונת הזית ( רחוב זית שמן) דופלקס מהמם + אפשרויות הרחבה  
 
   
 
 
 
 
...........

לשמחתי הרבה זכיתי להכיר ולעבוד עם עופר לוינשטיין כאשר טיפל במכירת דירתי.
החל מהרגע בו פניתי לעופר בבקשה לטפל בדירתנו ועד לסיום המכירה זכיתי לשירות מדהים ולמסירות ולאדיבות יוצאות דופן. עופר הגדיר את קהל היעד הפוטנציאלי והביא קונים פוטנציאליים רבים. לצערי, לדירה היו מספר חסרונות אשר הקשו מעט על מכירתה אולם עופר לא התייאש ושמר על קשר עם כל אחד מהקונים הפוטנציאליים, הקשיב לטענותיו וניסה לענות עליהם. עופר גילה סבלנות רבה הן לקונים הפוטנציאליים והן לנו כמוכרים וידע להלך בין הטיפות ולא להשאיר אף צד באוויר במשך כל התהליך. הוא הקשיב להיסוסים שלנו כמוכרים וניסה לעזור, עמד בקשר מול קונים פוטנציאליים וחזר ופנה אליהם בעקביות. ניכר היה שעופר לוקח את מכירת הבית שלנו כפרויקט אישי שלו, ומטפל בו כ"בייבי" שלו לכל דבר ועניין. בטיפולו של עופר חשתי בטוחה שהבית יימכר לשביעות רצוננו ואכן כך היה.
יותר מהכל התרשמתי שעופר הוא קודם כל בן אדם. זה לא מובן מאליו בשוק שכזה. בתור אדם אכפתי שדואג לאינטרסים שלנו כלקוחות הוא גם עזר לנו להחליט לא למכור את הדירה, ולהודיע על ביטול המכירה יום לפני חתימה על עסקה, כשהתברר לנו שעסקת קנייה שהייתה לנו נפלה ולא יהיה לנו לאן לעבור בטווח של חודשיים. עופר המליץ לנו לא למכור למרות שהיה ברור שהוא מפסיד כך "כסף בטוח". זוהי מבחינתי האינדיקציה הגבוהה ביותר לאמינות ועופר התנהל בה בטבעיות מפתיעה ומרשימה.
אני ממליצה בחום על עבודה עם עופר. הוא בהחלט אדם נדיר וכל מי שיזכה לעבוד איתו רק ירוויח מכך.
ניתן לפנות אליי לקבלת המלצה אישית בטלפון 054-5615666

ברכה והצלחה,
שרית פוגל

 
 
  
 
 
כל הזכויות שמורות לשירז הפקות - 1-700-70-60-20